SGCCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild of Dragonmaw.eu
 
DomovDomov  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 invite Priatelia

Goto down 
+5
atomickiller
soto
assasin242
Pic
Spooke
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyPo marec 02, 2009 3:59 am

Rado napísal:
No bavil sem se s dvema lidma, jde o to ze se Miso Kaliopee pohadal s Fitchem Laughing u priatel snad pry zustali jen dva.

To my se nehádáme a máme se rádi I love you
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyPo marec 02, 2009 7:10 am

no, u priatelov ich este par je,ale dost ma mrzi ten rozpad. Jeale fakt ze atmosfera je v SGC lepsia....hoci, teraz v Nemessis je to ok :*)
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyPo marec 02, 2009 8:13 am

No pozdravuj v Nemesis Welkorna a ze jeste jednou diky, ale ty jsi presel od Priatel taky koukam Very Happy vcetne Boniho
http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Dragonmaw&n=Nemessis&p=1

A nechce se zbytek Priatel dat k nam ? Ze by konecne narust guildy?
Jo PS: mrknete se na Aukro.cz Very Happy Hordaci ve velkym prodavaji na DT accounty Smile
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyPo marec 02, 2009 9:31 am

neviem ci sa budu presuvat, ten stav je imho docasny. To nie jeskutocna hadka. Len Kaliopee sa nepaci fishovo velenie. *BTW co tak SGC a nemessis ?Very Happy
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyPo marec 02, 2009 11:38 am

Ja su pro, co zbytek ? lol! Arrow
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptySt marec 04, 2009 2:52 pm

Ja uz sem jim to taky nabizel, Kaliopee jen rikal jestli neceme my k nim ze jich je vice...Byl bych min. pro nazev Nemessis-SGC,aby tam zustalo vzdy neco SGC.Tradice je tradice,koreny jsou koreny. bounce
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptySt marec 04, 2009 11:21 pm

tak toto neriesim, ja som uz zvladol aj priatelia....ta silag nie je v nazve, takze ja by som sakludne volal aj SGC aj Nemessis
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2009 4:04 am

Děcka hlavně by to už alespoň něco chtělo udělat, název tu řešíme už asi půl roku. OK, co takhle někdo nabídněte Nemesis že název bude třeba "Nemesis - SGC", já myslim že to by bylo schůdné pro obě strany ne? A jak říkal Spooke o název nejde (teda mě pořád jo Razz ) ale když se připojim a někdo napíše "Te Norix, Te Radovv, Te Bere" nebo něco slovensky (Zen+Spooke) tak je mi "docela" jedno jak se ta guilda bude jmenovat sunny
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2009 4:32 am

vravim za seba, nie za guildu. Ja som trochu proti lebo sa mi nepaci to spojenie, je to ako spojenie inych guild, vezmite si Nihilum. Nevolaju sa Nihilum a SK gaming, su Ensidia, nieco nove...... a vsak maju ako guilda trochu inu tradiciu ako my ? Very Happy

Co som tym chcel povedat, Paci sa mi Nemessis, paci sa mi SGC a je mi jedno ako by sa to volalo ale ak uz chceme byt spravodlivi, naj by bolo novy nazov. Ale zase neviem co na to zvysok.
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2009 10:39 pm

No,takze nazov podla vsetkeho menít nebudu. Ale dalo by sa dosiahnut ze 1 z vas dostane officera cim by ste mali v g rovnocenne postavenie. Momentalalne ma len 2 officerov
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyPi marec 06, 2009 12:46 am

Vite mne uz to zacina byt celkem jedno, ale jedno mi neni co na to Norix az se vrati. Pokud bude stat za svymi slovy a po jeho navratu nas v SGC nebude vic, tak jak psal guildu rozpusti a sere na to. Pak se mi budeme dozadovat aby nas nejaka guilda vzala.

Spooky a Bere, posilam Vam udaje na ty my stranky kvuli administraci, tak Vas chci poprosit ze by jste do nich neco hodily a klidne je pouzijeme i na nabor new hracu.

Pokud nekdo z guildy bude chtit tam neco dat, at napise a udaje mu poslu taky. Jinak foto na prvni strane muzeme menit Smile Chci aby patrily cely guilde.
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyPi marec 06, 2009 1:52 am

S naborom to je tazke,dragonmaw...mizerny progres,mala batlegrupa,zly balance horda/ali a low populaci,novi kudia sa zhanaju tazko:-(
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyPi marec 06, 2009 3:39 am

a co migrovat jako to delaji i jiny guildy, treba na Ahn'Qiraj ?

http://www.wowrealmstatus.net/servers/eu/ahnqiraj.php

(viz http://astro.iesko.org/article/casually-hardcore/ , http://www.nowayguild.net/nw/index.php)

Mne osobne se moc nechce, ale varianta to je, ne ?
Návrat hore Goto down
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptySo marec 07, 2009 4:42 am

moje vyjadreni...migrovat rozhodne nebudu...a to jestli mam alta v SGC nebo pripadne nemesis je mi uplne jedno...alta mam abych s vama mohl pokecat obcas nekam zajit atd...jako maina si nechavam v KOT
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptySo marec 07, 2009 5:12 am

ja sa migrovat tiez nechystam, urcite nie tento datadisc
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
norix

norix


Počet príspevkov : 26
Registration date : 10.11.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyNe marec 08, 2009 6:58 am

Ja uz sem davno doma afro ale nejak se mi nechce platit za hrani. Nic novyho me tam neceka a mi znami jsou uz roztrouseni po jinych dvou guildach. To si radsi doma prispim a mam to zadarmo Smile
Návrat hore Goto down
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyPo marec 09, 2009 1:43 am

Přátelé já nevim, já asi rozhodně dávám Picika ke KoT a Xilofona budu normálně expit a nechám ho určitě v SGC. Ono je to těžký, poslední dny se naprosto ve hře nudim, vždycky to radši vypnu, než abych hrál. Jak už mi nemaj Heroic dungy co nabídnout, tak fakt je stojim ve hře a nic nedělám, už jsem přemýšlel že skončim s wow nadobro. Jako východisko pro to, aby to tak nebylo, vidím jen to, dát jednu postavu někam, kde má možnost růstu. Takže pro ty, kdo to čekali, dávám Picika ke KoT. Jdu tam alečiště jen kvůli tomu, abych se podíval do 10 a 25 men dungu. Jsou ostatní věci na kterých mi záleží a to hlavně naše parta, vzpomínám na časy na mystiqu, a kvůli tomu nechávám Xilofona, kterého budu teď expit a všechny moje dosavadní alty v SGC, protože to pro mě je pořád ta hlavní guilda.


P.S.: Radovv moc se omlouvám, omylem jsem vymazal tvůj příspěvek, překlikl jsem se a místo Quote, jsem dal Edit atd. pardon Embarassed

P.S. II.: A stejně, budu hrát jen do konce března, pak mě čekají zas ty státnice a tentokrát už je fakt musim udělat = žádné wowko No

P.S. III.: Půjdem dneska večer na tu repku do Slave Pens?
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyPo marec 09, 2009 6:56 am

II. AX jo Crying or Very sad
III. Plati porad ta zitrejsi akce se Zenem ?
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyPo marec 09, 2009 8:49 am

Takze znova:D Psal sem ze bych nikam nechodil ale resil situaci naborem novacku. Jinak me to dost prestava bavit, Bombi uz nehraje vubec.Duvod stejny- sli sme na ofik kvuli lidem a ti se postupne ztrraci... Neutral
Návrat hore Goto down
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyPo marec 09, 2009 9:31 am

Rado napísal:
Takze znova:D Psal sem ze bych nikam nechodil ale resil situaci naborem novacku. Jinak me to dost prestava bavit, Bombi uz nehraje vubec.Duvod stejny- sli sme na ofik kvuli lidem a ti se postupne ztrraci... Neutral

Já jsem pořád v SGC s Xilem, je to ale stejný jako zbytek guildy, maj postavy u KoT protože chtěj videt dungy co by se jinak nedostali, mě ani nejdeo ten equip, ale o to se do toho dungu dostat. A s Xilem budu na 100% pořád v sgc.
Návrat hore Goto down
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyUt marec 10, 2009 5:24 am

Jestli půjdem na tu repku někdy, Xilofon bude online zítra po osmé snad, takže bychom mohli trochu potrápit Coilfang Smile
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyUt marec 10, 2009 5:39 am

No ja mam na dnesek doma povoleno Very Happy takze jdu. Zen uz ma 80ku (CG ty slovensko-anglickej Punkere !!!! ) a koukal jsem v Guild kalendari ze i Bere ma accepted. Trochu doufam ze pujde i Radovv. Jen doufam ze se "jako vzdy" nerozhodnete jit Naxx, jenom proto ze tam maji volny mista ......... Mad

A samozrejme bych si pral aby sel i Gory, Lux, Norix, Hani, Atom atd ............. Razz
Návrat hore Goto down
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyUt marec 10, 2009 6:20 am

assasin242 napísal:
No ja mam na dnesek doma povoleno Very Happy takze jdu. Zen uz ma 80ku (CG ty slovensko-anglickej Punkere !!!! ) a koukal jsem v Guild kalendari ze i Bere ma accepted. Trochu doufam ze pujde i Radovv. Jen doufam ze se "jako vzdy" nerozhodnete jit Naxx, jenom proto ze tam maji volny mista ......... Mad

A samozrejme bych si pral aby sel i Gory, Lux, Norix, Hani, Atom atd ............. Razz

Tak je to dung pro 5 cyclops
Já bych ale někdy zašel Karazhan, znáte to, vzpomínky I love you
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyUt marec 10, 2009 8:03 am

Nikdy jsem tam bohuzel nebyl ale urcite bych tam chtel. A hlavne tohle Smile http://www.wowhead.com/?item=28773 Smile
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 EmptyUt marec 10, 2009 2:49 pm

Ten boss ma Hellscreamovu axe? Husty...No jedinej vysledek dnesni pro me podivny debaty je asi to, ze tohle tema je definitivne ukonceno. Tak podme dal... Arrow
Návrat hore Goto down
Sponsored content





invite Priatelia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
invite Priatelia
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SGCCZ :: Free room :: Spamowna-
Prejdi na: