SGCCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild of Dragonmaw.eu
 
DomovDomov  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 invite Priatelia

Goto down 
+5
atomickiller
soto
assasin242
Pic
Spooke
9 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyŠt január 15, 2009 11:40 pm

Ja dnes zrejme prestupim k nim, ale bol by som fakt rad keby ste sa pridali...vacsina. Problemom ostava nazov ktory sa asi momentalne menit nebude...ale zase nazov guildy na jej kvalitu a kvalitu vasho hrania vplyv nema(chcilu mi trvalo kym som to pochopil) Ja to dnes skusim a pripadne sem napisem ako to tam vyzera. Kto z Vas bude chciet moze napisat Fisch, alebo Kaliopee, ma isty invite.
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPi január 16, 2009 4:03 am

Spooke napísal:
Ja dnes zrejme prestupim k nim, ale bol by som fakt rad keby ste sa pridali...vacsina. Problemom ostava nazov ktory sa asi momentalne menit nebude...ale zase nazov guildy na jej kvalitu a kvalitu vasho hrania vplyv nema(chcilu mi trvalo kym som to pochopil) Ja to dnes skusim a pripadne sem napisem ako to tam vyzera. Kto z Vas bude chciet moze napisat Fisch, alebo Kaliopee, ma isty invite.

Chlapci,chlapci, člověk se chystá zpátky do hry a my se takhle rozkládáme..
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPi január 16, 2009 4:30 am

ja by som to nazval spojenie Very Happy
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPi január 16, 2009 5:24 am

Taky by mi to po odchodu ke KoT a odchodu zpet do SGC prislo spis jako pomaly rozklad guildy.
Proto ja zustavam v SGC.
A na druhou stranu te chapu ze tvoje osobni pratelstvi s cleny Priatel te vede touhle cestou. Takze GL
Návrat hore Goto down
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPi január 16, 2009 8:09 am

Spooku co zase blbnes, nejdriv se predelas na balance a ted tohle...
ja sem vcera zacal uvazovat po rozhovoru s Kaliopee o tom ze vyzvu byvale cleny SGC co presli k KoT k navratu zpet.
s Kaliopee sme mluvili o tom jak to spojeni nevyslo a tak dale, ale taky sme se shodli na tom ze nam nebrani nic v tom abychom chodili spolecne raidy atd...
a navic je tu dalsi mensi ceskoslovenska guilda, ktera by se k nasim spolecnym akcim pridala a to Bunch of Insomniacs.
sice sem s tim chtel jeste pockat, ale kdyz to tady vidim, tak muzu rici pouze toto: koho to v KoT nebavi a atmosfera v guilde mu nesvetsi, vratte se zpet do SGC...
ja sel na ofik kvuli vam, kvuli tomu ze vas znam uz dost dlouho a pokladam vas za kamarady, tak bych radeji videl opet jednotnou guildu a takovyhle rozpadani a prechazeni z guildy do guildy, jen kvuli honbe za EQ se mi vubec nelibi a spis mi z toho je smutno... Sad
Návrat hore Goto down
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPi január 16, 2009 10:35 am

mno bere ja vas taky povazuji vsechny za kamarady....ale rekni mi co bych mel delat na te 80...to mam porad chodit heroic nebo 10 many kde uz mi nic nepada?...dyt ja uz mam repky skoro vsechny atd. ja bych se fakt nebyt tech raidu na 80 hrozne nudil...jako s kaliopem nebo fischem taky obcas chodim dungy to vubec neni problem...vzdyt oni se znaji s pulkou KoT ... ja nevim, ale ja prozatim u KoT zustavam doufam ze na me nebude kvuli tomu nasrani nebo tak...
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPi január 16, 2009 11:38 am

ved prave, zabavit sa pokecta si...preco spolocne chodit raidy ked mozme chodit ako jedna guilda ? pokial viem jedine co nam branilo bol nazov...ale hosi uprimne, to nam moze byt u prdele...viac ludi, viac zabavy, viac moznosti. Som u nich prvy den, ale mozem povedat ze atmosfera je super......bol by som fakt rad keby ste to skusili a pokial by to neslo, vratili by ste sa( a ja tiez)k SGC......ja som v starej SGC nebol, a ano, asi je to pre man lahsie..ale ludi co som tam za kratku chilu spoznal som vo wowe a malokedy v reale este nestretol....ale priatelia su na tom podobne, tak preco oddelene ked to ide spolu ?
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Bonifacek

Bonifacek


Počet príspevkov : 50
Age : 34
Registration date : 19.11.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptySo január 17, 2009 12:21 am

no tak ja nevim boniho zatim necham u KoT tam aspon se neco zajde a uvidim jak z Leitem (Priestem) jako vemt e si fakt vsichni nekam sly a je to nuda v guilde kdyz se lognu z hani za priesty tak je tam obcas hidens,Drozd a bere a to jeste jedou za cas tak se tam echci tak nudit takze jsem z hani uvazoval ze asi priesty dame ke Pratelum a uvidime jak dal a mozna se prida i hidens taky mi vadi ze sme s etak rozpadly ale co chcete delat pred 2mesici jsme s epripojil va wow a vzdy sem mel skym pokecat ted s epripojim a je tam pusto prazdno tak se raci seznamim z dalsima lidma je mi to lito ale je to pravda proberte si to v hlave jestly se chcete pripojit a byt sam v guilde nebo aspon snkym pokecat
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptySo január 17, 2009 4:08 am

ide o to ze neviem o co ide Smile ak si chcetepokecat s ludmi ktorych poznate, jenoducho sa spojme, bude nas viac, a inak ti isti ludia ktori sem prisli s vami...ale bude nas viac. A ked to bude na prd, k SGC sa rad vratim
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptySo január 17, 2009 4:56 am

uvazoval sem o to ze pujdu za vetsinou, ale zmenil sem nazor... Atome u tebe (jako u jedinyho) sem cekal ze se z KoT nehnes... delejte si co chcete ja proste zustavam v SGC
dost me mrzi jak to dopadlo...
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptySo január 17, 2009 8:54 am

ale no tak, pozri, nevravim ze tam sa neda ohovarat DK a pala...ide to lahko, ale nie je to ono. Skus to a potom sa uvidi. Bez SGC sa tam ani mne nechce Sad
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyNe január 18, 2009 10:49 pm

Spatne som si presiel forum a niektore prispevky a ou mi pripomenuli co na SGC milujem. Takze pokial su ostatny ochotny vratit sa,vratim sa rad. Ale byt tam sam...
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPo január 19, 2009 1:42 am

Spooke napísal:
Spatne som si presiel forum a niektore prispevky a ou mi pripomenuli co na SGC milujem. Takze pokial su ostatny ochotny vratit sa,vratim sa rad. Ale byt tam sam...
Neblazni, byl jsi, jsi a budes vzdycky s nami Smile
Návrat hore Goto down
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPo január 19, 2009 1:53 am

Mno někdy začátkem února bych měl taky přijít do hry.. elephant
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPo január 19, 2009 7:05 am

Pic napísal:
Mno někdy začátkem února bych měl taky přijít do hry.. elephant

Vim ze je to ted mimo misu, ale kam? Ke KoT, Priatelom a nebo takovy maly nenapadny guildicce proslavene nejvetsi migraci hracu afro jmenem SGC ? lol! lol! ?
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPo január 19, 2009 8:10 am

no, musime to vyrisiet, rozhodne nechcem distance od SGC....priatelia su fajn, ale nie je to SGC ...

to co sa robi sa hlada preto aby sa naslo optimalne riesenie.

Ono predsa clovek plati za to mesacne celkom slusnu ciastku,a preto niektorych vratane mna len pokec neuspokoji.
Radby som preto vytvoril,alebo pomohol vytvorit, ale hlavne bol v niecom ako SGC ale v pocetnejsie verzii. Clovek na 80(vacsina) zisti ze bez PVE/PVP je to nuda. Myslim ze SGC bola vzdy PVE guilda(na mystiq) a preto si myslim ze spojenie(za priatelnych podmienok) by nebolo na skodu.

Verte(viem ze to viete) guild raid sa s random raidom porovnat neda Smile
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPo január 19, 2009 9:33 am

Momentálně nad tím nemůžu přemýšlet, protože mi týden před nástupem do práce napsali mail, že tu pozici kvůli úsporám zatim nezřizujou. Hlavně, že mi před tím ještě říkali ať nic jinýho nehledám, že na 100% mě vezmou. Kurva já jsem nasranej, že to ani nejde vyjádřit písemně. Mad Mad Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPo január 19, 2009 9:51 am

citácia :
Sakra, 94%..

po tomto sa o teba budu trhat Smile
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPi január 23, 2009 2:10 am

Já si myslim ze nej by bylo zachovat guildu a s Priatelmi mit ten spoelcny kanal. Stale funguje, kecat se da na nem a domlouvat si akce se da taky na nem. Netreba se rozkladat. Vim ze nejsem 80 a dlouho nebudu ale vzdycky pro me bude hrani hlavne o lidech, presneji o Vas Wink je to ted smutnejsi v sgc,ale stale to neni na odchod.tedy pro me a Bombadilku a Kobylku.
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPi január 23, 2009 7:54 am

Uz si nikdy nekupim barvu s perozidem 12 omfg viete ako ma svedi a skrabe hlava mno 20 min a smiji to a dam modru hlavu jen xci rict ze pokud budu moci pujdu s vama HC ....som dps:)
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyPi február 27, 2009 6:05 am

Teslak uz je taky u Priatel? Shocked
Návrat hore Goto down
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptySo február 28, 2009 3:29 pm

Rado napísal:
Teslak uz je taky u Priatel? Shocked
Jo
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptySo február 28, 2009 4:15 pm

nie celkom, vacsinaguildy odisla a zmenila sa na Nemessis.
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyNe marec 01, 2009 1:28 am

No moseli si dat nejaky coool nazev bo jim priatelia asi moc nesel nebo co ja viem, akoze me priatelia nazev prijde v poho
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia EmptyNe marec 01, 2009 12:23 pm

No bavil sem se s dvema lidma, jde o to ze se Miso Kaliopee pohadal s Fitchem Laughing u priatel snad pry zustali jen dva.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





invite Priatelia Empty
OdoslaťPredmet: Re: invite Priatelia   invite Priatelia Empty

Návrat hore Goto down
 
invite Priatelia
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SGCCZ :: Free room :: Spamowna-
Prejdi na: