SGCCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild of Dragonmaw.eu
 
DomovDomov  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Sppaaaaaaam

Goto down 
+6
Pic
soto
Zen
assasin242
Spooke
atomickiller
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyUt december 23, 2008 1:12 pm

Tak jsem teď četl o tom připravovaném Dual-spec nadalším patchy (dual talents). A teda nevim nevim, vypadá to, že to totálně pojebe všechny addony a že to je další kravina, která bude dělat hru šíleně vyrovnanou pale
Návrat hore Goto down
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyUt január 06, 2009 1:12 pm

Pánové (a dámy), možná se uvidíme ještě dříve, než na konci února. Včera jsem psal písemku, kterou když nedám na 85% tak mě stejně teď v zimě na státnice nepustí. A výsledek se dozvím zítra, takže možná někdy během ledna se už ukážu Smile
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyUt január 06, 2009 2:52 pm

Pic napísal:
Pánové (a dámy), možná se uvidíme ještě dříve, než na konci února. Včera jsem psal písemku, kterou když nedám na 85% tak mě stejně teď v zimě na státnice nepustí. A výsledek se dozvím zítra, takže možná někdy během ledna se už ukážu Smile
Mam takovej prijemnej pocit lechtani okolo zaludku a niz a niz a ..... zes to dal na 92% Very Happy Coz je vlastne skoda ze ?
Návrat hore Goto down
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptySt január 07, 2009 12:50 pm

assasin242 napísal:
Pic napísal:
Pánové (a dámy), možná se uvidíme ještě dříve, než na konci února. Včera jsem psal písemku, kterou když nedám na 85% tak mě stejně teď v zimě na státnice nepustí. A výsledek se dozvím zítra, takže možná někdy během ledna se už ukážu Smile
Mam takovej prijemnej pocit lechtani okolo zaludku a niz a niz a ..... zes to dal na 92% Very Happy Coz je vlastne skoda ze ?

Sakra, 94%..
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptySt január 07, 2009 2:35 pm

Pic napísal:
assasin242 napísal:
Pic napísal:
Pánové (a dámy), možná se uvidíme ještě dříve, než na konci února. Včera jsem psal písemku, kterou když nedám na 85% tak mě stejně teď v zimě na státnice nepustí. A výsledek se dozvím zítra, takže možná někdy během ledna se už ukážu Smile
Mam takovej prijemnej pocit lechtani okolo zaludku a niz a niz a ..... zes to dal na 92% Very Happy Coz je vlastne skoda ze ?

Sakra, 94%..
G R A T U L U J I !!!§§!§!!!!!!§§§§!!!!§§§§!!!! cheers cheers cheers
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2009 1:18 am

Pici nemal si takovy pocit ze to moc dobre nedopadlo:)Smile
Návrat hore Goto down
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2009 4:08 am

Zen napísal:
Pici nemal si takovy pocit ze to moc dobre nedopadlo:)Smile

Právě že měl, ale vyloženě jsem to napsal dobře Very Happy
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2009 2:09 pm

Supr zprava, CG! cheers
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyPi január 09, 2009 7:39 am

94% tz vol, ak tak budes drtit wow, bude nam na raidz treba uy len tank a heal...dps potiahnes sam Very Happy Gratulujem Smile
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyNe január 11, 2009 10:02 am

tak uz mam PC doma a je to docela delo Twisted Evil
ted uz jen cekam az me prijde karta afro
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyNe január 11, 2009 11:15 am

tiez mam nove PC, tiez celkom delo, ale na wow to je kua stale nie to prave....ja tomu nechapem, FarCRY2 na tom bezi ako hodinky a 5 rokov stare wow blbne Very Happy
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyNe január 11, 2009 12:11 pm

Mi hovor ja tie nexapu od tej dobyh co mam wotlk je to des a hruza, laguje to v instancich ked kosime mobou, dalaran ani nezminujem jednuc som sel afk v dalarane na 20 min a furt sa to sekalo, detaily mam na minimum ozaj neviem cim to je, mno co mi to dela je ze ked jdu dalaran bo instance tak mi svetylku na hardisku zacne svitit ako sialene a kvoli tomu mi to dela lagy:(Sad
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyPo január 12, 2009 9:19 am

Pic ma dneska narozky! CG bounce(kdyz budu mit na vsecky icq, budu vsem blahoprat:DDD)
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyPo január 12, 2009 10:06 am

pridavam sa ku Gratulantom Smile

Pic ma v poslednej dobe tych gratulacii...... Very Happy
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyPo január 12, 2009 11:56 am

Děkuju chlapci,až jste mi vehnali slzy do očí albino
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyUt január 13, 2009 11:14 am

aj ja gratulujem Smile j jzlate icq:)
Návrat hore Goto down
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyUt január 13, 2009 11:21 am

Já bych hrál až bych brečel, ještě jak si státnice odkládám na září, tak už celej únor budu mít volno na hraní, problém je, že jsem teď švorc a v únoru budu mít takových věci na zaplacení až mi z toho neni dobře, ale až seženu ve svém rozpočtu navíc 1500 na wotlk + kartu tak jsem u vás co by dup Very Happy

Edit: Ps.: Právě zjišťuju, že jsem asi fakt dost závislý. Mám projetý všechny talent buildy na expení, nejlepší talenty na 80 na dmg, všechny strategie na největší dmg, dokonce jsem si už vymyslel jak si změním interface, aby to zase bylo o něco lepší, mám zkouknutý videa z dungů v Northlandu, na každýho bosse už jsem četl na bosskillers.com strategie, na armory mám projetý vybavení všech nej warloců z nej guild, prostě já už nevim co bych měl dělat kromě toho hraní Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptySt január 14, 2009 7:06 am

ak si tak nespravil...precitaj si Jeffryho manual na locka na BD fore Very Happy

Ja sa asi chvilu neukazem, clovek na chcilu odide z domu a odpalia mu monitor.

Co mi sice celkom vyhovuje kedze rodicia nechceli novy ateraz nemaju na vyber a ja mozem teraz svoje peniaze minut na vytuzeny 22", ale zase boh vie kedy to bude Very Happy
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptySt január 14, 2009 2:38 pm

Spooke napísal:
ak si tak nespravil...precitaj si Jeffryho manual na locka na BD fore Very Happy

Ja sa asi chvilu neukazem, clovek na chcilu odide z domu a odpalia mu monitor.

Co mi sice celkom vyhovuje kedze rodicia nechceli novy ateraz nemaju na vyber a ja mozem teraz svoje peniaze minut na vytuzeny 22", ale zase boh vie kedy to bude Very Happy
Dopr a ja ted dal pred barak do snehu 19" monitor o vaze cca 35kg Sad
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyŠt január 15, 2009 7:12 am

je to v poho, mam 17" CRT teraz. Oco zobral to LCDdo servisu, tak dufam ze mu povediat ze uz s tym nic nespravi a ja od pondelka hram na http://www.alza.sk/lcd-panel-samsung-2233bw-d100854.htm
http://www.alza.sk/lcd-displej-lg-flatron-w2252te-pf-d104464.htm Very Happy
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptySo január 17, 2009 4:29 pm

Mno daka haluz sa mi podarila:D[img]Sppaaaaaaam - Stránka 3 Wowscrnshot011709204029gu5.th[/img]nexapem to ale i take veci sa stavaju
Návrat hore Goto down
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptySo január 17, 2009 5:11 pm

mno to je ten zabugovany ofik...Very Happy
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyNe január 18, 2009 4:59 am

Ked tak pozeram tak ten buff ked ali ovlada winter taky neni k zahozeni, jinak lol melee swing 14390 a heroic strike 35242 = takmer 50k dmg:)
Návrat hore Goto down
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyŠt január 22, 2009 7:09 am

Nebojte se chlapci a děvčata, nerozhodily nás 3 wipy na Mystiqu, nerozhodila nás Ikaris ani Fantom. SGC má silný potenciál Smile prostě jednou se zase sejdeme všichni, ať už v guildě, nebo ve sklípku. A já už se do hry taky co nevidět vrátím. I love you


EDIT: PS.: Jo a CG Bere k 80. Jsi queen (královna)
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 EmptyŠt január 22, 2009 9:45 am

CG Bere:-)... Najradsej by som bol keby sme sa stretli v jednej g:-)
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Sponsored content





Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Sppaaaaaaam
Návrat hore 
Strana 3 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SGCCZ :: Free room :: Spamowna-
Prejdi na: