SGCCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild of Dragonmaw.eu
 
DomovDomov  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Sppaaaaaaam

Goto down 
+6
Pic
soto
Zen
assasin242
Spooke
atomickiller
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorSpráva
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 7 EmptyPo september 28, 2009 2:02 am

Pic napísal:
Tady to zas žije, šrumec že to jeden nestíhá číst Wink
tak ja bych mel jeden takovaj dotazek Smile
kdy uz kua uvidim ty fotky ze srazu? cyclops
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 7 EmptySo október 03, 2009 9:31 am

teda mozna su totalni neznalec,ale kdo je to na berovem avataru:) zarostly zafarbeny Bere?
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 7 EmptyNe október 04, 2009 1:39 am

Tak to nejsi Zene sam, ale zas tak velkej krasavec Bere neni Cool
Návrat hore Goto down
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 7 EmptyNe október 04, 2009 4:35 am

no je to nejaky hrac Americkeho fotbalu...tusim francouz..ale na jmeno si ted nevzpomenu...bere mi to rikal kdyz sme tehdy byli v praglu na navsteve...Very Happy
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 7 EmptyPo október 05, 2009 5:55 am

V mybrute jiz vytvoren klan ! Jmenuje se SGC Brute. king bounce Ale napiste me jmen svejch postav,abych vedel koho pustit cheers
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 7 EmptySt október 21, 2009 10:07 am

Tatransky vietor, Tatranska bohyne, Zenn-san,Zzzto
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 7 EmptyPi október 23, 2009 12:59 am

A pruser je kua drat omfg ma to nasralo ako sa mame prihlasit do toho klanu axx j:( sakra projel sem secky klany tam je jen do omezeneho poctu a v recent create uz neni:(Sad
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 7 EmptyUt október 27, 2009 4:01 pm

To me dosti mrzi..mel by byt normalne v seznamu a u nej moznost "JOIN" - pise se SGC Brute scratch
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 7 EmptyŠt október 29, 2009 7:49 am

Tak uz sem na to dosel SGC ma ID: 145803
takze to bude vyzerat takto
http://jmeno.mybrute.com/team/145803

to vam ukaze klan a pak date joinclan a svoje heslo popripade
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 7 EmptyNe november 01, 2009 12:05 pm

Podte za nama chalani bom flower king bounce Basketball cheers Laughing
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Sppaaaaaaam - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 7 EmptyNe február 07, 2010 12:27 pm

No takze jsem zase skoncil na MystiQu, teda ted je to Midgard, no nic, doufam ze se nekdy zase vrtnu na offi, Knights mi docela chybi, ale na rovinu mne ted docela bavi vic expit locka na free(krasna Gnomka jmenem Nadherna ) a udrzovani moji milovany Straky a na offi se bohuzal kvuli penezum moc nehrnu, ne ze bych na to nemel, ale jestly vlozim dalsi kacku do hrani WoW, ktery moje zena totalne nesnaaaaaaasiiii Twisted Evil , tak asi skoncim jako rozvedenej chalan s notasem nekde v pakarne. Takze pokud nekdo z Vas zase chce hrat zadarmo na dobre udrzovanym serveru na 3.1.3 s dungy max HoS a HoL a 10 man raidem Naxx tak hura za mnou. Jsem v guilde Might of Duty a jak to vypada v posledni dobe- stari holubi se vraceji zpet ze vsech koutu galaxie a ja jsem tam ted spis jako tatulda co boostuje novacky v dungach a pomaha ostatnim k equipu v Naxxu, protoze Straku mi okopirovaly do full T7 a snad mimo ty Titansteelovy Mace mi na dasli prechod na patch 3.2.2 asi nic nechybi. Ne ze bych tam spechal kdyz 3.2.2 je na T7 docela low, ale chteji jit na dalsi patch hlavne kvuli PvP na Wintergrasp. Coz teda neni moje domena ze ??? Laughing Takze kdo zustava na Dragomaw tak GL a kdo se nudi a je na tom treba jako ja, tak hurrraaa za mnou.
Jïnak www.mggp.cz a porad jsem Assasin242 Suspect
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sppaaaaaaam - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sppaaaaaaam   Sppaaaaaaam - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Sppaaaaaaam
Návrat hore 
Strana 7 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SGCCZ :: Free room :: Spamowna-
Prejdi na: