SGCCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild of Dragonmaw.eu
 
DomovDomov  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?

Goto down 
+4
assasin242
Zen
atomickiller
Spooke
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptyUt november 25, 2008 8:27 am

SGC byla moje druha, nebo treti guilda na mystiqu myslim, ale byla urcite ta nejlepsi.
myslim si ze sem sluzebne nejstarsi clen SGC, dyl tam byl nej Gory a Revan a to jen o den. to bylo kdyz sme prestoupili z nasi predchozi guildy kde delal Gum Srdin, asi nejlepsi druid na serveru a clovek diky kteremu sem se lecos o druidoj naucil, nejdriv to byl jen Reven a Gory se kteryma sem se bavil, to byly casy... Smile kdyz sme ve trech lidech prolejzali dungy, Venator (ja), Goryvlad a Revan s petkou Smile jak uz bylo vyse napsano, ukecel sem Zena aby presel k nam do guildy. jako by to bylo vcera co sem s nim expil v Silithusu. postupem casu sem se poznal se zbytkem guildy a k moji spokojenosti sem poznal ze to jsou fajne lidi. nejde nezminit Reapyho, Rounena, Rebelliona a Jatkyho, mel sem to stesti je pak poznat osobne. tihle 4 byli vazne borci a taky to bylo poznat kdyz sme v 9 lidech sejmuli Ilidana (na free serveru)... Smile lidi z SGC beru jako pratele a nejen ty o kterych sem psal, mezi dalsi patri Pic, frajer se kterym rad kecam a popijim medovinu Smile mrzi me ze sem jeste osobne nepoznal Atoma, i kdyz mam pocit ze on me nema rad... Very Happy dale Hidens taky frajer. ale asi s tou chrakteristikou prestanu, nebo z toho bude mrte sloh Laughing proste ke vsem co znam ze stare i ted z nove SGC mam dobry vztah a mam je rad, sou to fajn lidi... Smile doufam ze se neurazi ti co sem nezminil... Smile nebojte nezapomel sem na vas Cool
Návrat hore Goto down
Kathandu
Anonymný




Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptyUt november 25, 2008 10:18 am

Ahojte...Ja som z gildy Priatelia. Priatelia (ako nazov gildy) sme myslim preto, ze sa pozname dost doverne. Co sa tyka nazvu novej gildy, tak ten vas mi moc nesedi Smile .Ale kludne ho prezijem. Vlastne mi je to jedno podla mna nejde ani tak o nazov gildy ale to aky ludia su v nej:)....takze tak
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptyUt november 25, 2008 10:29 am

Presne sen si myslel ze priatelia sou podle toho ako sa poznate a nie podle Friends...Mno takze budem davat navrhy na novou gildu??(ps SGC sa mi paci preto lebo je vystizna lehce pamatovatelna kombinace 3 pismenok)
snad neco editnu ked ma napadne:)
Návrat hore Goto down
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptyUt november 25, 2008 10:42 am

trochu sme o tom mluvili na G chatu, a libilo se mi co rikali kluci, takze to jen pretlumocim. kdyz uz by doslo ke spojeni nasich guild, tak nejlespi bude, kdyz uplne pod novym jmenem, at nevznikaji hned na zacatku svary. no a kdyz se na tomhle dohodnem, tak pak uz zbyvaji jen doresit dalsi malichernosit, jako je novy nazev a kdo bude Gum. Smile
SGC (SGC cz) se tim ovsem nezrusi, kazdy prejde do nove guildy jak bude chtit, ale s tim, ze si v SGC nechame kazdy (ted tedy nemuzu mluvit za vsechny, ale ja bych to tak udelal) sveho alta.
Návrat hore Goto down
Kathandu
Anonymný




Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptyUt november 25, 2008 10:46 am

Sorry asi mi niekde uniklo, ze co vlastne znamenaju tie 3 pismenka v nazve? Inak pre celkom novy nazov som aj ja. Sice sme priatelia ale v gild nazve to nemusime mat
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptyUt november 25, 2008 11:21 am

tusim Stargate Command ..tak a je to vonku, asi ma kicknu z guidy, ale nie som fanusikom stargate. Fakt ma to mrzi, ale ked to bezalo na Jojke nesla normalne a mam pomaly net. Tento tyzden mi spravia T-com tak to dozeniem Smile

Inak, to ze sa ti nepaci SGC je v poho, lebo novy nazov zrejme s tym nebude mat nic spolocne Smile


//Zen: to tak vseobecne, bal som sa ze tu zase zacnes spamovat o prsiach... Pouzivas citacie ? Very Happy


......co tak nechat si v SGC svojich low lvl altov? Myslim tych co sa zucastnia toho low lvl raidu na Hoggera ? Very Happy Niekto to uz robil, ale mozme neskor prist na nieco lepsie, tak nech ti prckovia maju vlastnu guildu Smile
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptyUt november 25, 2008 4:09 pm

Tak já se k tomu taky vyjádřím, asi i proto, že se považuju za jednoho z mazáků v SGC. Sice na můj názor nemusíte vůbec brát ohled, jelikož kvůli škole teď budu 2 měsíce off-line, ale stejně se vyjádřim.

Podle toho, cotu psli lidi z Priatelov (nevimjakseto píše), tak mi fakt přijdou jako rozumný lidi, žádný malý desetiletý vemena, tím pádem jsem rád, že se to spojení vůbec řeší. SGC má opravdu velkou tradici, jak už z freeserveru, tak v těch lidech, kterří se hlásili k SGC a kteří se cítili být na to hrdí.
Je však pravda, že zase na tom názvu atd. nemůžeme tak lpět. Ano, s SGC jsem zažil hafo zážitků za ty 3 roky co wow hraju, ale byli to zážitky hlavně s lidma, s hráčema a ta prdel na Guildchatu radši nemluvit. Co jsem pak poznal ze srazu, když jsme se viděli osobně, tak můžu říct, že prestě ta parta v guildě je fakt prima, skvělý lidi, ty co znám osobně i ty co jen přez net. A vím, že když se naše guildy spojí, tak ty skvělý lidi tam zůstanou a to jě pro mě to hlavní. Už pro mě neni hlavní ten název guildy, pro mě SGC znamené partu báječných lidí a to pro mě zůstane ať už se budem jmenovat jakkoliv.

Takže pánové (a menšino dam) hurá do spojení, něco hezkého musí skončit, aby něco lepšího mohlo začít...


EDIT : Jsem pro, aby v SGC zůstali low alti, prostě aby jako guilda zůstala, ale zároveň jsem pro to, aby se vytvořila úplně nová guilda, jinak to holt nepůjde Like a Star @ heaven
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptySt november 26, 2008 3:50 am

Nevim kam se svym dosavadnim lvl zapadnu, ale pro vestsinu coz jest lvl okolo 70 je zcela jiste spojeni dulezite.

" Jsem tedy pro aby se tato skupina s guildou Pratele spojila"

Je pravda ze prechod z freecka na offi je potreba brat jako novy zacatek a ten by sebou nemel nest sentimentalni pouta.

Pokud bude nova guilda pro high lvl, tak v teto skupine zatim tedy asi nemam co delat, ale doufam asi i za ostatni, ze se k Vam v nejblizsi dobe pripojime.
Byl bych vsak rad aby pokud k tomu dojde, byla ze strany high lvl stale moznost pomoci ostatnim low z SGC
(hlavne pro dungy Very Happy )

Osobne nevim jak se na to zatvari ti novi co se k SGC pripojily a je potreba si uvedomit ze delenim muzeme o novacky prijit, nebot pro ne jiz nebudeme zarukou pevne zakladny.
Návrat hore Goto down
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptySt november 26, 2008 5:25 am

to nebylo mysleno tak ze by low lvl nemohli byt v te nove guilde..to samozrejme muzou a budou vitani...bylo to mysleno jen tak ze skoro kazdy mame sveho alta a toho nechame v SGC...

jinak u priatel je taky par mensich lvl takze v tom nevidim problem
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptySt november 26, 2008 5:34 am

atomickiller napísal:
to nebylo mysleno tak ze by low lvl nemohli byt v te nove guilde..to samozrejme muzou a budou vitani...bylo to mysleno jen tak ze skoro kazdy mame sveho alta a toho nechame v SGC...

jinak u priatel je taky par mensich lvl takze v tom nevidim problem

Very Happy a co na to vlastne Norix ?? confused
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptySt november 26, 2008 5:53 am

Souhlasim s killerbleee cize vsichni prejdou okrem altou(nebo pokud mate 2 chary na 70(80)lvl tak i ty )...No to jmeno Toshiba, Acer, Very Happy ,1961, 2008, 30min, Vodka, Slivovica Very Happy opravdu nevim
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptySt november 26, 2008 7:24 am

Mluvi se o tehle guilde ?
http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Dragonmaw&n=priatelia&p=1
Tak to bude potreba tech tanku asi vic Smile
Návrat hore Goto down
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptySt november 26, 2008 8:02 am

dyt healer je jen jeden...2 sou shadow...Very Happy
Návrat hore Goto down
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptySt november 26, 2008 9:16 am

assasin242 napísal:
Mluvi se o tehle guilde ?
http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Dragonmaw&n=priatelia&p=1
Tak to bude potreba tech tanku asi vic Smile

tak to fakt nwm na co vic tanku, mam pocit ze nas je tu tazim dost...
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptySt november 26, 2008 11:05 am

Mno me zatim mezi tanka nerataj, hele soto ale gratuluji k levelo na 100% ma prebehnes bo nemam kde hrat zatim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
No jinak ten nazev spolecne gildy ..................amigos(spanelsky kamaradi Very Happy ...alebo soudruzi Smile, ja nevim , tvorte neco
Návrat hore Goto down
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptySt november 26, 2008 11:19 am

a co neco jako CSFR, nebo pro vetsi panetniky CSSR? Smile
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptySt november 26, 2008 11:23 am

no, ja by som zatial netvoril nic, totiz myslim ze by sa k tomu mala vyjadrit druha strana Smile a z potommozme rozmyslat nad spolocnym nazvom
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptySt november 26, 2008 11:58 am

Zen napísal:
Mno me zatim mezi tanka nerataj, hele soto ale gratuluji k levelo na 100% ma prebehnes bo nemam kde hrat zatim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
No jinak ten nazev spolecne gildy ..................amigos(spanelsky kamaradi Very Happy ...alebo soudruzi Smile, ja nevim , tvorte neco

A jak se k tomu tedy stavi vlastne ted oni ??
Návrat hore Goto down
norix

norix


Počet príspevkov : 26
Registration date : 10.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptySt november 26, 2008 1:27 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ach jo. No tak ja teda samozrejme pujdu s Vama co mam delat Smile
Ale SGC mi bude moooc chybet. Malem mi u tech vzpominek hrkly slzy do oci Sad
Jo a Brekeke nejak sem nemohl najit svoje jmeno v tom tvym prispevku. geek
Návrat hore Goto down
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptyPi november 28, 2008 10:13 am

tak co bude se neco dit? Very Happy
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptyPi november 28, 2008 10:42 am

no, mam pocit ze to zase uviazlo a aj ked mi na tom dost zalezi, nemam chut zase niekomu whispovat, takze to asi zatial ostane tak ako to je Sad
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptyPi november 28, 2008 1:29 pm

Skoda mrzi me ze nemuzu s vama expit xalani..Snad casem se to nejak prizpusobi a ja budu moct Sad
Spooke well ako sa hovori nadeje umira posledni......karty sou rozdany nech tomu volny prubeh zatim expete at mate 70, 80 lvl good luck
Návrat hore Goto down
Mikel/Dr
Anonymný




Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: navrhy   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptyNe november 30, 2008 5:30 am

ahojte takze myslim ze sme si podiskutovali tak teraz by bolo mozno vhodne zacat diskusiu o spolocnom nazve tak by bolo mozno fajn keby sme zacali navrhovat nazvy pre novu guildu a potom to nejak odsuhlasili Smile
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptyNe november 30, 2008 5:40 am

no, rozhodne by to bolo vhodne, pokial ale viem Fisch nie je za novy nazov Sad
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 EmptyPo december 01, 2008 2:39 am

inak, tusim som raz videl addon s ktorym sa dalo kecat medziguildovne. Myslim ze by nam to teraz pomohglo, tak ak by nahodou niekto vedel o co ide nech to postne medzi addony Smile
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Sponsored content





Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» invite Priatelia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SGCCZ :: Offtopic :: Spojenie-
Prejdi na: