SGCCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild of Dragonmaw.eu
 
DomovDomov  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?

Goto down 
+4
assasin242
Zen
atomickiller
Spooke
8 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyNe november 16, 2008 8:01 am

Kedze nam bolo navrhnute spojenie s inou G(priatelia) zalozil som verejny topic bez (dufam) potreby registrovat sa na prehodnotenie vsetkych dovodov a podmienok spojenia sa Smile
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyNe november 16, 2008 9:19 am

kolik maji clenu?...nejake blizsi info o nich?...tusim ze par hracu od nich z guildy sem potkal...
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyNe november 16, 2008 11:13 am

myslim ze je tem aj par z KoT....mimochodom je to verejny topic takze im mozete/mozeme dat vediet ze sem mozu prispievat aj oni bez potreby registrovat sa Smile
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyNe november 16, 2008 3:29 pm

JJ ze pic te ztahne z koze za ten avatar:D:D No jasne preco nie.Ale to zalezi na cem se obedve strany domluvi:)
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyUt november 18, 2008 6:13 am

Su pro, jen by bylo fajn zase vedet jestli zustaneme u naseho jmena nebo si budeme rikat pratele. A oni jsou pratelie nebo friends ?? Sloucit tyhle 2 nazvy je ted uz fakt hodne tezky Very Happy
Návrat hore Goto down
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyUt november 18, 2008 8:34 am

no co se tyka me tak v zadnem pripade nepripada v uvahu prejmenovani, SGC forever! a taky by me zajmalo slozeni classu a jak sou na tom s vekem, pac jestli to je guilda s vekouvym prumerem 10let, tak s tim nechci mit nic spolecneho...
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyUt november 18, 2008 8:39 am

soto napísal:
no co se tyka me tak v zadnem pripade nepripada v uvahu prejmenovani, SGC forever! a taky by me zajmalo slozeni classu a jak sou na tom s vekem, pac jestli to je guilda s vekouvym prumerem 10let, tak s tim nechci mit nic spolecneho...

EE pry 9,5 a jsou ze stejne tridy Very Happy ftip
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyUt november 18, 2008 9:32 am

udajne je to guilda s priemerom 25 rokov a osobne sa poznaju Smile
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyUt november 18, 2008 2:04 pm

Spooke napísal:
udajne je to guilda s priemerom 25 rokov a osobne sa poznaju Smile

to by nebylo spatne Cool
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptySo november 22, 2008 6:16 am

Spook no neviem mozna to nebude naskodu ked nas spoznaju:-D aj z tej neprofesionlanej stranky:-D
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 5:37 am

blaZen napísal:
Spook no neviem mozna to nebude naskodu ked nas spoznaju:-D aj z tej neprofesionlanej stranky:-D

Tak toho bych se docela bal. Hlavne pokud dojde na vysvetlovani rulickove metody Smile
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 12:35 pm

//: Trochu som to precistil. Zaroven Vas prosim, ja viem ake to je pre Vastazke, hlavne pre Zena, ale pokial na tom nebude zavisiet tvoj zivot, nespamuj aspon do tohto topicu. Je verejny, tak nech je v tom prehlad. Za pochopenie dakujem,za pripadne nejasnosti nezodpovedam Very Happy
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Fisch
Anonymný




Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: spojenie   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 12:58 pm

Takze sme guilda s vekovym priemerom okolo 25rokov.Pytal som sa clenov guildy na nazor a vacsina bola za, tym padom aj ja. Je nas 9 a online byvame takmer vsetci. Na leveli 70 a vyssie nas je 6, ostatny prisli z neofiku takze leveluju. Mame 3 priestov, 2 magov (jeden pojde ale za death knighta), 2 druidov, warlocka a roguna. Co sa ale nazvu guildy tyka chceli by sme aby nam zostal 'priatelia'. Vsetci clenovia guildy sme priatelia a takmer vsetci sa pozname aj osobne.
Návrat hore Goto down
Mikel/Dr
Anonymný




Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 1:19 pm

cavte no ako vidim s tym nazvom bude problem preto som za to aby sa nejak konsenzualne vymyslel uplne iny nazov lebo keby sme pouzili existujuci nazov robilo by to podla mna zlu krv cely cas a myslim si ze by sme nemali zbytocne trvat na nazve lebo to moze cele velmi rychlo stroskotat na prvej banalnej veci na ktorej sa nevieme zhodnut Smile tolko moj nazor myslite si o tom co chcete Razz
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 1:57 pm

nj, sme na tom rovnako, ja si myslim to iste co Mikel, guilda chce SGC a Fisch priatelia. Takze ja sa skusim dohodnut na niecom u nas ...... v konecnom dosledku by bolo fajn spravit novu guildu. Ale ako vravim, bolo by blbe pustit to kvoli niecomu takemu ako je nazov
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 2:16 pm

no opustit nazev SGC asi nebude jen tak, pac na mystiqu (nas puvodni server), patrila SGC mezi nejstarsi guildy a za tu dobu co spolu fungujeme, uz sme s timto nazvem dost sziti. je to neco, jako zmenit si "prijmeni" Very Happy
ale na druhou stranu, jak rikate jde o malichernost, ale pro mnohe tezko stravitelna, jak u nas tak urcite i u vas Smile

pozri sa na to z tej lepsej stranky.SGC aspon ostane Legendou Very Happy
Návrat hore Goto down
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 2:16 pm

myslim ze vytvorit novou guildu bude asi nej reseni...tak jako vsem se mi sice nebude chtit opoustet tu svoji, ale jinak to asi nepujde...ja osobne sem pro vytvorit uplne novou guildu...pze mate pravdu s tim ze je blbost aby to skoncilo u takove blbosti jako je nazev nebo kdo se prida ke komu
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 2:24 pm

A co "SGC a Priatelia"? Very Happy
Návrat hore Goto down
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 2:28 pm

Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 2:31 pm

ehm...no...ano...no, ale aj Jennifer Aniston v Priateloch bola super Smile ....ale to zase patri do kategorie Zenspam takze to nechame bokom Smile
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 2:33 pm

Spooke napísal:
ehm...no...ano...no, ale aj Jennifer Aniston v Priateloch bola super Smile ....ale to zase patri do kategorie Zenspam takze to nechame bokom Smile
ne ne, Samanta nas provazi celou dobu Cool
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 4:26 pm

Takze musime si uvedomit 2 veci. Co z toho budem mit: tzn myslim si ze budem skvela gilda bo to co je nej je vekova hranice a to ako vseci vieme mame nad 20 kdyz to zjednodusene reknu, takze v tom neni problem...sehrajeme se zpozname (urobime kamaradou, prece preto to hrajem )
za 2. nazev nove gildy, ku kazdemu nazvu gildy se vaze historie, preco, zrovna tak a to musime brat v potaz ...toho ceho se vzdame je minulosti , vzpominek a to jak friends tak sgc ...
TAKZE xci slyset nazor pratel tak sgc co vas vaze k tomu nazvu vzpominky ako dulezite je to pre vas co xcete aby si o vas mysleli ostatni...................................................
Ked si to tak zrekapitulujem tak potom muzem uvazovat o nazvu novej gildy, co budem od toho nazvu ocekavat, viete mozna se tu rodi neco mozna nie , ale je to na dohode ..........takze je to jasne piste sve dojmy okolo nazvu a az si to prejdem co by sme xteli vytvorit za gildu
sry za xyby som tired a jdu spat
Návrat hore Goto down
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 5:12 pm

takze zene taky by ses o neco mohl podelit kdyz uz si zvladnul zplodit takovy text...ale hodne dobre napsany...Very Happy

SGC...guilda kde sem na mystiqu zacinal a navic zacal hrat za alianci...
...sqvely kolektiv lidi, kteri bud zustali na mystiqu nebo odesli s nami na ofik...
...nazev SGC ve me spis budi pocity jako pro fanouska serialu, ale jiny nazev klidne preziju...
... ani mi nejde o to jak se budem jmenovat spis o kolektiv lidi v guilde...
...SGC pro me je nejlepsi guilda v jake sem kdy byl, za cele 3 roky co hraji WOW...
...za tu dobu co hraji na ofi sem sice dosahl nejakych uspechu, ale hodne me mrzi to ze vetsinu z nich sem dosahl zatim bez guildy...
...ano je krasny ze ma clovek projity nejaky raidy..ale pokud si to clovek projde s lidma ktere zna tak je to vzdycky mnohem vetsi zabava nez kdyz je to jen narychlo poskladne.. a o zabavu prece u toho jde predevsim

tak mozna jeste neco vyplodim tak kdyztak editnu...Very Happy
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyPo november 24, 2008 11:27 pm

BTW:Zen toto napisal tesne predtym ako som ho chcel na nejaky cas bannut. No plne s tym suhlasim.

Trochu mi to pripomina guildu kde som chvilu hral na free serveri, v dobe ked som zacinal.Mikel a "Kriza" minimalne ju urcite poznali. Volala sa Doom of the horde. V case ked som zacal hravat ta guilda uz bola v upadku, tak ako cely ten server. No napriek tomu som ju poznal ako najlepsiu guildu v ktorej som kedy bol.V case ked bola na "vrchole" bolo to to najlepsie co aliancia a server mal. Fajn ludia (ale vzdy sa samozrejme najdu vynimky) fajn GuM.

Neskor po wipe sa povodny nazov zmenil.Prisli novy ludia a Zmenil sa ak si dobe pamatam na Eternal shine. Bolo to z vole jej vtedajsieho GuM (Sturm/Kirith) a jedneho z naj hracov akych som poznal. Vtedy povedal ze DotH uz nema z DotH nic spolocne achce aby bola "legendou" sice nepovedal legendou, ale islo o nieco v tom zmysle Smile

Takze, aj ked to bude pre mnohych odtialto tazke(mne sa tiez SGC paci) myslim si ze to nie je nijaka katastrofa. Na Mistiq SGC ostane Legendou a tu Vas caka novy zaciatok .
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? EmptyUt november 25, 2008 6:44 am

Takze, aj ked to bude pre mnohych odtialto tazke(mne sa tiez SGC paci) myslim si ze to nie je nijaka katastrofa. Na Mistiq SGC ostane Legendou a tu Vas caka novy zaciatok .
Presne tak...(ac mozna Norix bude troxu sad) takze sem pro aby sme zalozili novou gildu....Zatim museme/te xodit raidy sgc a pratele a pomahat si whatever a spoznat se az se pozname zalozime novou gildu ....Nu a teraz k nazvu gildy ..Osobne zatim me nic nenapada , ozaj neviem kde se xytit..
Jinak abych i ja napsal.SGC bola moja druha gilda (prvni nestoji za zminku),takze sem ji zostal verny az do konce(no Venator ma pozval do gildy:) No a za ten cas sme se stali dobra parta, nic vic k tomu ani dodavat nejde je to gilda diky kt sem si nasel skvele spoluhrace ve svete wow

BTW:Zen toto napisal tesne predtym ako som ho chcel na nejaky cas bannut. No plne s tym suhlasim.
(to je za ten prispevek New?) Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?   Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ? Empty

Návrat hore Goto down
 
Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» invite Priatelia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SGCCZ :: Offtopic :: Spojenie-
Prejdi na: