SGCCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild of Dragonmaw.eu
 
DomovDomov  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Zmrtvychvstani SGC

Goto down 
AutorSpráva
norix

norix


Počet príspevkov : 26
Registration date : 10.11.2008

Zmrtvychvstani SGC Empty
OdoslaťPredmet: Zmrtvychvstani SGC   Zmrtvychvstani SGC EmptyNe november 29, 2009 2:02 pm

Zdravicko panove. Nevim jestli jeste nekdo na toto forum chodi, ale zkusim to.

Chtel bych nejak zaridit zmrtvychvstani nasi guildy. To se ale nijak udelat neda kdyz jsem v ni sam. Prosim proto vsechny byvale cleny, aby popremysleli o tom co zde pisi. Na ofiku uz nas ted moc nezustalo a ja si myslim ze to je tim jak se zacalo prestupovat do jinych guild. Nevim jak vy ale ja hraju wow hlavne proto abych se pobavil a po vsech moznych prestupech vetsinou guilde zustal jeden dva lidi online. Me taky uz nebavi byt porad v guilde sam. Kolikrat si chci pokecat tak otravuju hlavne bereho a zena Smile . Vzpominate na ty zacatky na ofiku, jak jsme hrali s luxem na goaulda a podobne? Smile Jo to byla aspon prdel. Je me jasny ze v SGC by jsme nebyli schopni ani nahodou jit takove dungy jako ted chodi Bere Atom Zen A Pic. Kdyby jsme tam vsichni zustali a hrali dal verim tomu ze ted uz by jsme si nejaky ten 10men raid zajit mohli jako guilda.

Chci vyzvat vsechny kteri uz nehraji, aby zvazili svuj navrat a pomohli mi nasi spadlou legendu postavit zpet na nohy.

Prosim kdo si to prectete informujte dal lidi co mate v pratelich a podobne at se to dostane ke vsem.


Ocekavam vase nazory. Nebojte se jen me ukamenujte, uz Vas z guildy vyhodit nemuzu Smile
Návrat hore Goto down
norix

norix


Počet príspevkov : 26
Registration date : 10.11.2008

Zmrtvychvstani SGC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmrtvychvstani SGC   Zmrtvychvstani SGC EmptySo december 12, 2009 8:38 am

zadna odezva?
Návrat hore Goto down
 
Zmrtvychvstani SGC
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SGCCZ :: Guild Info :: SGCCZ.eu-
Prejdi na: