SGCCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild of Dragonmaw.eu
 
DomovDomov  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Prodej účtu

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Prodej účtu Empty
OdoslaťPredmet: Prodej účtu   Prodej účtu EmptyPo september 14, 2009 4:22 am

Mám prosbu, hru samotnou prodávat nechceme,ale účet na officu ano. Mohli byste mě poradit kde a jak ho prodat nejvýhodněji? Na aukru sou nějak malé ceny...Sice planuju se na offic vratit,ale az za nekolikm let:)
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Prodej účtu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prodej účtu   Prodej účtu EmptyPo september 14, 2009 5:45 am

Rado napísal:
Mám prosbu, hru samotnou prodávat nechceme,ale účet na officu ano. Mohli byste mě poradit kde a jak ho prodat nejvýhodněji? Na aukru sou nějak malé ceny...Sice planuju se na offic vratit,ale az za nekolikm let:)

Nechci ti Rado kazit radost, ale s Hunterem na 74lvl a bez epickyho gearu ti moc velkou sanci nedavam. Mas tam jen 3 rare veci, zbytek zelenej. I ja bych svuj tezko prodal a mam ho uz celej fialovej. Mas tam sice pekny mounty tj., no nevim, ale drzim palce. Spis bych si ho nechal jako dobrej start na ten Cataclyzm. Uz te vidim jako vlkodlaka Very Happy, ten ti bude mooc sluset. A Bombi by mohla byt vlkodlacice ?

no zkus http://worldofwarcraft.cz/ a hodit to na forum ....
Návrat hore Goto down
 
Prodej účtu
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SGCCZ :: Offtopic :: Offtopic-
Prejdi na: