SGCCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild of Dragonmaw.eu
 
DomovDomov  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Co s forom ?

Goto down 
+2
Zen
Spooke
6 posters
AutorSpráva
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Co s forom ? Empty
OdoslaťPredmet: Co s forom ?   Co s forom ? EmptySt december 31, 2008 12:06 pm

Nechame toto forum pre guildu ktora bude v podstate len pre altov, alebo ho podla moznosti prerobim pre guildu KoT ? (zmena URL, Loga.... )
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Co s forom ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s forom ?   Co s forom ? EmptySt december 31, 2008 4:46 pm

VSETKO NAJLEPSI HODNE ZDRAVI ATAKDALE .. ale teraz vazne Smile kazdy sam nejlepe vieme co si mame zelat kazdy nejlepe sami vieme ake mame tuzby cize xodte si za svojmy sny a uspesne je plnte....preci za par rokou sa tomu budem usmievat Smile co sme robili nase prusvihy a uspechy Smile jj a nakonec jedno co prijde hlavne at to resime s klidnou rozumnou mysli Smile ani neviem preco to pisem Very Happy ps po dlhej nejsem spity ako doga na silvestra:D inak klik

spookos klidne to nex pre nas neviem tusim ze v gild info je adresa na stranky kot i VT neviem ci maj forum ale nex me to pre NAS sgc Smile co ty na to ak alty tak i nas preci jen ruku na srdce pisem jen do spamu Very Happy:Very Happy:D:
jj a este:)ha
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Co s forom ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s forom ?   Co s forom ? EmptyŠt január 01, 2009 4:14 am

Zen napísal:
VSETKO NAJLEPSI HODNE ZDRAVI ATAKDALE .. ale teraz vazne Smile kazdy sam nejlepe vieme co si mame zelat kazdy nejlepe sami vieme ake mame tuzby cize xodte si za svojmy sny a uspesne je plnte....preci za par rokou sa tomu budem usmievat Smile co sme robili nase prusvihy a uspechy Smile jj a nakonec jedno co prijde hlavne at to resime s klidnou rozumnou mysli Smile ani neviem preco to pisem Very Happy ps po dlhej nejsem spity ako doga na silvestra:D inak klik

spookos klidne to nex pre nas neviem tusim ze v gild info je adresa na stranky kot i VT neviem ci maj forum ale nex me to pre NAS sgc Smile co ty na to ak alty tak i nas preci jen ruku na srdce pisem jen do spamu Very Happy:Very Happy:D:
jj a este:)ha
Proboha, prvni den noveho roku a takovyhle sileny video lol! lol!
Na rovinu tohle forum nech pro SGC, pokud by chtelo forum i KoT tak at si o to rekne samo. Jestli se v KoT budou k sobe chovat stejne jako vcera tak bude tohle forum jediny utociste kam pujdu Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Co s forom ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s forom ?   Co s forom ? EmptyPi január 02, 2009 7:13 am

Video - hh, ten zpevak vypada jak ja na základce Laughing
Forum - jsem rozhodne pro zachovani
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Co s forom ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s forom ?   Co s forom ? EmptyPi január 02, 2009 8:57 am

ano, tiez som na ôpar veci prisiel, takze preventivne ho menit nebudem Very Happy
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Bonifacek

Bonifacek


Počet príspevkov : 50
Age : 34
Registration date : 19.11.2008

Co s forom ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s forom ?   Co s forom ? EmptyNe január 04, 2009 1:10 pm

nic nemen lidi tu porad zustavaji a ja u SGC zustanu stejne jako rado a par dalsich lidi:-)
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Co s forom ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s forom ?   Co s forom ? EmptySt január 21, 2009 5:45 am

Kurna lidi piste, spamujte, glosujte. Uz 3ti den sem nikdo nenapsal ani hlasku. Ja kdyz se lognu z forka a pak tu vidim druhy den na hlavni strane jen mne, Pice a Spookyho tak mi je uz blby reagovat na jejich spravy abych to tu nespamoval. Pak mne nezbyva z nudy nic jinyho nez se lognout na mystiq.

jinak se moc omlouvam vsem ve hre, ale i kdyz jsem si zaplatil dalsi 2 mesice atk se poradne bud nedostanu ke hre, nebo mi to jde jak lekly rybe. Tak to u sebe vidim na "krutou sobotu a nedeli vecer" abych dohnal svuj deficit.
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Co s forom ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s forom ?   Co s forom ? EmptySt január 21, 2009 7:16 am

No,kedze sme kazdy inde, rozhodne sa nic menit nebude.
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Bonifacek

Bonifacek


Počet príspevkov : 50
Age : 34
Registration date : 19.11.2008

Co s forom ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s forom ?   Co s forom ? EmptySt január 21, 2009 11:27 pm

tak ja tu taky obcas zajdu ale je tu napsana nejaka nepodstatna veci tak ani neodpovidam jak tak vydim tak se 3ctvrtina lidi vysrala uplne na vsechno :-(
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Co s forom ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s forom ?   Co s forom ? EmptyPo január 26, 2009 10:42 am

To je potom v prdely kedze vlastne mimo knightov som jediny nebude sa mat kto vratit
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

Co s forom ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s forom ?   Co s forom ? EmptyPo január 26, 2009 11:43 am

Spooke napísal:
To je potom v prdely kedze vlastne mimo knightov som jediny nebude sa mat kto vratit

Jasný, dokuď to je takhle tak v pohodě přežívej u Priatel Smile
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Co s forom ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s forom ?   Co s forom ? EmptyNe február 01, 2009 10:47 am

hojte tak po tyzdni bez internetu som back Smile
kua snezi nesnezi nasnezi roztaje zas snezi roztaje sakra nemoze nasnezit a zostat:) ve wowku sem dlho nebol asi sa dneska prihlasim :)uvidim a tak co noveho nijak sem necital co sa deje a nedeje :)jaj ass, tak snad ti to vyjde aj na tu sobotu i nedelu mno na mystiqu som nebol pujdu kuknut hadam ze wotlk je lakadlo ale ja bych to najradsi secko wipnul tam a nic nevracal at zacinaju odznova :Dked uz maj na WOTL:D:D na emu a taaak rychlo a pritom bez wipu??Smile no sak to je luxux nie nic nevracat
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Co s forom ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Co s forom ?   Co s forom ? Empty

Návrat hore Goto down
 
Co s forom ?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SGCCZ :: Free room :: Spamowna-
Prejdi na: