SGCCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild of Dragonmaw.eu
 
DomovDomov  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Knights of Tirisfal

Goto down 
+5
Zen
soto
assasin242
Spooke
atomickiller
9 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next

Co na to rikate?
Sem pro spojeni...
Knights of Tirisfal Vote_lcap67%Knights of Tirisfal Vote_rcap
 67% [ 4 ]
Pujdu s vetsinou...
Knights of Tirisfal Vote_lcap33%Knights of Tirisfal Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Ne nikdy...
Knights of Tirisfal Vote_lcap0%Knights of Tirisfal Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkom hlasov : 6
 
Poll closed

AutorSpráva
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyPo december 22, 2008 3:10 pm

Takze knighti mi zase nabidli jestli se k nim nechcem pripojit jako guilda...maji malo lidi na 25 man raidy...

Beru to z meho pohledu jako 80, ktery mozna maji i jine nase 80 nebo si myslim ze ho casem ziskaji...kazdopadne jde o to, ze kdyz jdu dung tak je proste celkem tezke sehnat dobrou group o ktere vim co od nich ocekavat nebo ne, ze mi v pulce dungu neleavnou...mensi lvl by meli s kym chodit dungy..my 80 bysme meli taky velky vyber s kym kam jit...jednomu se hodi to druhymu neco jineho...

mozna vsichni nechapete co je blizzardovsky save system...jde o to ze kdyz jdem na 80 nejaky ten raid...tak ten raid se resetuje 1x tydne ve stredu...po celou tu dobu ma moznost nejaka guilda vycistit cely dung...mno a kdyz jdu ja neco takoveho jako Naxxramass ktery je opravdu na dlouho tak musim chodit s groupama slozenyma z neznamych lidi nemuzem si rict ze proste pujdem dalsi den znova pze vice nez pulka lidi neprijde...takhle v guilde se to zpravit tim ze ti lidi co nejdou online se daji nahradit nekym z guildy ale aspon kostra toho raidu proste zustane a muze se pokracovat...navic muzem chodit starsi raidy kvuli achievmentum..pze kdyz budem mit vsechno savenuty stejne nebude co delat...z osobni zkusenosti vim ze s umele poskladanym raidem sem se dostal nejdal pres 2 kridla naxx pak se to rozpaldlo a z toho plyne ze sem se tam mohl dostat zase az po resetu...nikdy sem nebyl treba az na kealthuzadovi nebo saphironovi a malygosovi(na nej je potreba klic co pada ze saphirona tusim)...

pak..uz sem s tou nejaktivnejsi casti knightu byl par raidu a vim ze to sou fakt vpohode lidi..je jasne ze vam nemusi sedet ale byl sem svedkem i toho ze si prenechavali T7 tokeny tomu kdo ho nejvic potrebovat atd...vetsine z te casti co znam tak je 20+ let...sou aktivni na ventrilu..pokud si nekdo chce s nima pokecat enbo neco napiste mi dam vam odkaz na jejich ventrilo

vim ze je vetsina vyhod asi plyne jen pro nas 80...ale myslim ze i mensi lvl by meli vyhody(napr. ted hodne omylane tema toho ze si nepomahame atd.) chtel bych abyste nad tim trochu zapremysely
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyPo december 22, 2008 11:39 pm

pre low lv viac moznosti pomoci a myslim ze kazdeho cielom je tu 80 spravit. A to ze na 80 sa daleko lepsie chodia raidy s partou vysvetlovat fakt nemusis Smile som za


Naposledy upravil Spooke dňa Ut december 23, 2008 12:35 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyPo december 22, 2008 11:51 pm

Len by sa to fakt nemuselo volat knights of tirisfal Sad
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyUt december 23, 2008 2:13 am

Spooke napísal:
Len by sa to fakt nemuselo volat knights of tirisfal Sad

Mne uz je to jedno, jdu s vetsinou. Jen jsem mel pocit ze vic je na spadnuti spojeni s prateli.
Ja osobne bych byl pro ne.
Tak ci tak do konce roku zbyva cca tyden a jak na Novy rok, tak po cely rok santa
Návrat hore Goto down
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyUt december 23, 2008 2:37 am

mno ono jde o to ze i kdyby sme se spojili s priatelami tak ty 25 man raidy nebudem chodit jak dlouho...a navic takhle budem aspon trochu sehrani..pze v dalsich parchich bude novy raid Ulduar..a ma byt tezsi nez Naxx a malygos..takze urco bude lepsi kdyz bude nejaka komunikace
Návrat hore Goto down
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyUt december 23, 2008 5:50 am

jestli se usnesete na spojeni, tak asi pujdu taky, ale jak uz to bylo na mystiqu jednou receno (myslim ze to rekl Pic) jestli se s nekym spojime, tak stejne asi budem fungovat jako guilda v guilde...
jo a na Malygose se mnou nepocitejte, draky zabijet nechci... geek
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyUt december 23, 2008 6:20 am

Ja som taky za az ten nazev ix je fakt poeticky SmileSmile ale nie jde hlavne o lidi a pokud sme se rozhodli pujdu s vama alta nexam v SGC jinak ako asi kazdy hardcore sgc sme mali sen ze to nekam dosahnem sami o sobe nu mozna nekdy jindy jdu do toho ako to bude probihat, komu mam /w o prijeti?
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyUt december 23, 2008 9:33 am

Je fakt ze to nebude ono. Problem je ze na realme nie je dost cz/sk hracov a priatelia zjavne zaujem o spojenie nemaju.:-(
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyUt december 23, 2008 9:39 am

Spooke napísal:
Je fakt ze to nebude ono. Problem je ze na realme nie je dost cz/sk hracov a priatelia zjavne zaujem o spojenie nemaju.:-(
tak s tim ze bysme se spojili s priatelmi si uz iluze nedelam delsi dobu...

Z jejich přístupem ke komunikaci a vyjadřovaní jsem rád, že to s nima nedopadlo dobře.
Návrat hore Goto down
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyŠt december 25, 2008 11:18 am

tak co lidi, nejake novinky??? deje se neco??? ja jeste chvilku bodu off, tak me tady podavejte informace ohledne toho "spojeni"
nebo s tim cekate na strejdu Bera? Very Happy
bo to je pres svatky mrtve?
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyŠt december 25, 2008 11:30 am

j, dnes som sa logo,a bolo to prazdne Very Happy
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyNe december 28, 2008 4:42 am

Tak jak to dopadlo? jocolor
Návrat hore Goto down
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyNe december 28, 2008 4:51 am

zatim tak ze se to bude resit az po novem roku...ted na to neni moc casu...online je hrozne malo lidi...a ja tam taky moc nejsem
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyUt december 30, 2008 8:36 am

Chtelo by to vice info o nich, maj web?Taky navrhuji aby se SGC uplne nerusilo a nechalo se pro low lvl,alty a dalsi. Az se spoluziti s KoT vice vyzkousi,tak muzem premyslet dale. Arrow
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyUt december 30, 2008 11:30 am

web asi nemaju, pozeral som ich na nete a nikde ani zmienka (SGC cez google najdete:) )
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyUt december 30, 2008 12:19 pm

vsaktakova je myslenka celou dobu ze se SGC rusit nebude a alti v ni zustanou
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyPi január 02, 2009 7:15 am

Ehm, a kdo ze to bude ted GuM? Laughing
Návrat hore Goto down
norix

norix


Počet príspevkov : 26
Registration date : 10.11.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyPi január 02, 2009 3:26 pm

No nevim kdo bude GuM ale ja jdu z5 do SGC. Seru na cely knighty. Za prve uz ten rank co mame a za dalsi ta atmosfera v guilde je hrozna. Skoro nikdo neodpovi na pozdrav, neporadi. Hraju wowko pro radost tudis SGC je guilda pro me, Knighti to je jen ted raid pak heroic a mezitim ukazat kdo co ma a dalsi raid a heroic. Vsak my si taky nekdy zajdeme s SGC nejakej ten heroic na 80 lvl sice to asi potrva ale ja si pockam. Wink
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptySo január 03, 2009 1:46 am

nj, mne to tiez prijde blbe....stve ma ze nevyslo to spojenie s Priatelmi...... verim ze v tej guilde by sme sa nesklamali
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptySo január 03, 2009 2:12 am

Vcera v noci jsem se s rozloucenim leavnul od KoT a dnes doufam invnu zpet do SGC. Prvni kdo mi hned (cca 5 sekund po levnuti Smile psal Kaliopee z Priatel jestli nechci k nim, musim rict ze to sice nebylo v pravy cas, ale psal to tak, jak si predstavuju slusne a mile pozvani do guildy, takze mu diky. Pokud se tedy nahodou shodnete v premisteni k Priatelom, su pro. Jinak musim rict ze KoT je az na vedeni guilda nevyzralych hracu a evidentne potrebuje projit drastickym vyvojem. Prilis mnoho hracu evidentne nedela dobrotu.
Takze hura zpet do SGC

lol! lol!
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptySo január 03, 2009 2:28 am

Kaliopee poznam, byvaly Dragonstoch (je to vtak paltit za premenovanie Very Happy ) a myslim ze toto je dnes tiez moj posledny den v KoT

Co sa tyka priatelov...tam bez debaty...vsetko 20+, osobna znamost, spolocny silvester ........

Problem bol len v tom ze to s nimi nevyzeralo na spojenie Sad
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptySo január 03, 2009 3:05 am

No, ja se hodne bavim s Kaliopee a shodli sme se jestli by nestacilo se jen dohodnout na spolecnych dungeonech a raidech. Jejich vztahy jsou urcite velmi dobre,jsou to skutecne priatelia:) Jen nechteli primo spojovat guildy,maji taky svou tradici a jsou asi opatrni. Jinak Bombadilka je KoT taky znechucena.Kazdopadne aspon mame zkusenost,ze.A vsichni nejsou zklamani pokud vim.Duvody pro spojeni byly ovsem jasne, chapu ze na 80 je treba vice lidi v guilde. Zkuste se domluvit s Priatelimi ci zatim hrat alty.... flower
Návrat hore Goto down
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptySo január 03, 2009 4:06 am

mno ja prozatim zustavam u KOT doufam ze chapete moje duvody..ale to ze zustavam u nich neznamena ze bych se chtel trhnout od vas...to doufam nebudu muset..takze pokud ode me kdokoliv budete neco chtit tak klidne napiste
Návrat hore Goto down
Bonifacek

Bonifacek


Počet príspevkov : 50
Age : 34
Registration date : 19.11.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyNe január 04, 2009 2:23 am

no slisel jsem ze je to tam pekne na hovno tak doufam ze vas co nejvice pride brzo zpet

:-D a pospeste nechci byt jedna 80v Guilde:-D
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal EmptyNe január 04, 2009 6:22 am

Jo Atome ja to chapu...Boni zkus se pres cooperaci,kanal7 dfomluvit bs Priatelmi na necem nebo altuj:D
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Knights of Tirisfal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knights of Tirisfal   Knights of Tirisfal Empty

Návrat hore Goto down
 
Knights of Tirisfal
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SGCCZ :: Free room :: Spamowna-
Prejdi na: