SGCCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild of Dragonmaw.eu
 
DomovDomov  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Navrhy na zmenu fora

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptySt november 05, 2008 11:43 pm

Navrhy?
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptyŠt november 13, 2008 3:19 pm

No hele nic o tom neviem ako je to slozite ale neslo by sem hodit neco ako shoutbox?alebo odkaz na nejaky nas pokec?kde by sme mohli pokecat ked sa sejdem nahodne
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptyŠt november 13, 2008 3:24 pm

Pridane, uplne dole je chatbox, dufam ze pojde, ak nie doladim Smile
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptyŠt november 13, 2008 3:27 pm

Ako sa tam pripojim ja ked dam join tak pise ze su odpojeny respektive nemuzu nic psat
uz viem tam je tlacitko prihlasenie ja si ho nevsim:)
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptyPi november 14, 2008 2:41 pm

kuzelnik spook vies co ma este napadlo?
Ze nejde ten spambox
dat tak ze by bol nahore a bol by videt ked si i v hocijakem topicu vies ako to myslim, tak to maj na mystiq cize mozes si citat neco a pritom muzes pisat do chatu a nemusis kvoli tomu byt na hlavnej stranke....Thx moc
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptySo november 15, 2008 4:18 am

skusim sa s tym pohrat, ale neviem ci to pojde Sad

//Edit: Je to na dlhsie, sice to viem spravit tak aby to bolo na kazdej strane, ale nie tak aby to bolo dole.Hore sa mi to nepaci a na boku to vytrca co dost rusi design fora(ktory je podla ratingu slusny) takze zatial ostaneme pri starom a ja to snad nejak spravim tak aby to splnalo predstavy vsetkych Smile
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptyPo november 17, 2008 6:27 am

No nepremyslel si napr o hrani songu? jde to tak ze by si mel prehravac dole pisnicek bo neco podobne by si udelal list a hralo by to vzdy ve pamovne?bo na hlavni stranke?
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptyPo november 17, 2008 7:19 am

na sgccz.guildlaunch nieco take bolo asle trocxhu to zralo linku. Myslim ze by to slo, ale je to zbytocne. *Nic nebrani tomu mat popri surfe pusteny prehravac alebo nieco podobne
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptySo november 22, 2008 6:27 am

A nejde nastavit nejakr ranky za to kolko mas prispevku:)Smile
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptySo november 22, 2008 6:30 am

ide, ale spamer ti mozem dat aj bez toho Smile
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptySt december 10, 2008 4:23 am

Spooke napísal:
ide, ale spamer ti mozem dat aj bez toho Smile
hele spookos nebut labut Very Happy nastav tie ranky:)
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptySt december 10, 2008 4:57 am

Zen napísal:
Spooke napísal:
ide, ale spamer ti mozem dat aj bez toho Smile
hele spookos nebut labut Very Happy nastav tie ranky:)

Assasin: rank Member
Soto: rank Member
atd ......
+
Zen: rank KECAL Smile
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptySt december 10, 2008 8:38 am

su tam tie ranky, skusim to este nejak farebne zmenit. Je to rank member pre clenov guildy a moderator pre Pica a Atomica(Zatial)
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptySt január 14, 2009 1:49 am

Inak s temi ranky som myslel toto ze : Very Happy Very Happy Very Happy mas 100 prispevku si novice mas 200 prispevku si dlazdic mas 300 prispevku si uklizecka mas 400 prispevku si myslivec atd vies co myslim :Dmas 1000 prispevku si mimozemstan
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptySt január 14, 2009 4:22 am

Zen napísal:
Inak s temi ranky som myslel toto ze : Very Happy Very Happy Very Happy mas 100 prispevku si novice mas 200 prispevku si dlazdic mas 300 prispevku si uklizecka mas 400 prispevku si myslivec atd vies co myslim :Dmas 1000 prispevku si mimozemstan

Jsi mimozemstan Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptySt január 14, 2009 7:00 am

ano ja presne viem co si myslel. Viem to teraz, vedel som to doteraz a budem to vediet odteraz.


Akurat ze taky rankovaci system vedie k posthuntingu (kucharka)

vid:Zen Very Happy .....ale, spravme si take mensie hlasovanie...ktoje za Very Happy piste kludne sem
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptySt január 14, 2009 2:44 pm

Mne staci member Sad Mimozemstana uz mezi nami mame afro lol! Punk Is Not Dead scratch
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptyŠt január 15, 2009 1:26 am

Spooke napísal:
ano ja presne viem co si myslel. Viem to teraz, vedel som to doteraz a budem to vediet odteraz.


Akurat ze taky rankovaci system vedie k posthuntingu (kucharka)

vid:Zen Very Happy .....ale, spravme si take mensie hlasovanie...ktoje za Very Happy piste kludne sem
rank nerank stejnak budu pisat topici kt ma napadnu, ijnak uz tu tak casto nepisem a som za samozrejme Smile
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptyŠt január 15, 2009 6:57 am

nie, nejde o teba, je mi jasne ze ty spamujes aj bez rankov Very Happy ...len vravim ze to vseobecne vedie k posthuntingu
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptyPi január 16, 2009 8:07 am

tak klikni sem cmuk
mno mozna tie spodne mena ako GORY Very Happy:D neco pripisou sak ozaj spooku neni nas tu 1000 uzivatelou,tak preco nie
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptyPi január 16, 2009 11:39 am

Zen, vzhladom k tomu ze si ta vazim, si vyssie postaveny ako ja a mozes mat 2xTwo hand........ok.....ale daj navrh, myslim, nazvy tych rankov...ak ma niekto nieco preti, mate poslednu moznost Very Happy
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora EmptyNe január 18, 2009 5:15 am

oki neco vymyslim bud za a) zkopiruji z jinych for preco delat z otho vedu , b) neco ma napadne ako svab zizala husenka hlodavec vrana sova :Dto prve bude asik nej
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Navrhy na zmenu fora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Navrhy na zmenu fora   Navrhy na zmenu fora Empty

Návrat hore Goto down
 
Navrhy na zmenu fora
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Spojenie SGC/priatelia - preco ano preco nie ?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SGCCZ :: Free room :: Spamowna-
Prejdi na: