SGCCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild of Dragonmaw.eu
 
DomovDomov  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Nazev New Guildy

Goto down 
+5
Rado
Spooke
atomickiller
Pic
Bombadilka
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptySt december 10, 2008 3:27 am

Ac nerad, musim i ja rict ze INFINITY je pro mne akceptovatelne Very Happy

Ale zkusim prosadit jeste jeden a myslim ze lip znejici nazev ktery ma i lepsi vyznam a je nejen blizku zneni infinyty, ale se i lepe rika a lip vypada ( pro ateisty v prekladu Svata trojice, a jinak pekna baba z Matrixu)

TRINITY
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptySt december 10, 2008 4:16 am

no to uz muze byt i SERENITY a nebo RADONRAR:),a co tak ZEN:D (nemyslim teraz moje meno ale tu nauku zen:)
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptySt december 10, 2008 4:46 am

Zen napísal:
no to uz muze byt i SERENITY a nebo RADONRAR:),a co tak ZEN:D (nemyslim teraz moje meno ale tu nauku zen:)

Mam pocit ze jsem te vcera prilis prechvalil. Vicekrat uz takovou blbost ze te nazvu zodpovednym, neudelam Very Happy

Viva La " TRINITY "
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptySt december 10, 2008 8:08 am

infiniti sa mi paci coraz viac Very Happy takze ja som za triniti
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
soto

soto


Počet príspevkov : 125
Age : 40
Location : Earth
Registration date : 13.11.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptySt december 10, 2008 10:20 am

stejne si nejak nemuzu pomoct, ze zustanem u SGC a k zadnemu spojeni nedojde...
nu coz take dobre tomu mili brasi Smile
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptySt december 10, 2008 12:19 pm

soto napísal:
stejne si nejak nemuzu pomoct, ze zustanem u SGC a k zadnemu spojeni nedojde...
nu coz take dobre tomu mili brasi Smile
xalani ja bych povazoval za vyznamny uspech nasej gildy keby sme sa zhodli na nejakom novem nazve akoze neco na tema:dokozeme to vymyslet nejaky nazev, ja neviem at je to originalni SmileSmile
Návrat hore Goto down
ze by as
Anonymný




Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptyŠt december 11, 2008 1:03 am

Trinity
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptyŠt december 11, 2008 3:36 am

ze by as napísal:
Trinity

Edit: prosazuji Trinity Very Happy Nebyl jsem zrovna prihlasenej a reagoval na Zena Very Happy

Je pravda ze s tim spojenim uz to zacina byt vaznejsi, protoze vetsina tech co u nas jsou novy maji stejne vetsinou podanou prihlasku jinde.
Návrat hore Goto down
atomickiller

atomickiller


Počet príspevkov : 93
Age : 34
Location : krater kousek od BRNO CITY
Registration date : 29.10.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptyŠt december 11, 2008 4:10 am

fakt?..o nikom nevim....

ale dalsi napad jak sme kdysi vzpominali nazev DONT CRY to by taky nebylo spatne....Very Happy
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptyŠt december 11, 2008 11:35 am

jn, ale zatial je to bez druhej strany fakt skoda riesit Sad
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptyŠt december 11, 2008 12:39 pm

atomickiller napísal:
fakt?..o nikom nevim....

ale dalsi napad jak sme kdysi vzpominali nazev DONT CRY to by taky nebylo spatne....Very Happy

Ja vim Atome, ale nazev TRINITY mi zni sebejisteji nez nazev Dont cry - (neplakej).

A predstava ze se potkaji Hovna v pixle a Neplakej je absurdne zvracena.
Návrat hore Goto down
Member
Anonymný




Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptyPi december 12, 2008 12:20 am

v gilde sem sice novej takze se nechci nejak prosazovat ale napadlo me budto Dark Brotherhood, coz neni spatne ale k allianci je to take divne.
Ale co treba Lights of Avalon????
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptyPi december 12, 2008 5:40 am

Member napísal:
v gilde sem sice novej takze se nechci nejak prosazovat ale napadlo me budto Dark Brotherhood, coz neni spatne ale k allianci je to take divne.
Ale co treba Lights of Avalon????

Klidne se prosazuj a hlavne se zaregistruj Very Happy Nazvy pekny, ale jsou moc rytirsky.
A co treba "Pas cudnosti slecny Mor´Ladin" Very Happy
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptyPi december 12, 2008 9:33 am

Member napísal:
v gilde sem sice novej takze se nechci nejak prosazovat ale napadlo me budto Dark Brotherhood, coz neni spatne ale k allianci je to take divne.
Ale co treba Lights of Avalon????
ale si v nej, ako dlho neries. Inak ja som skor za jednoslovne nazvy. Cize Trinity/Infinity a potom Infinity/Trinity destruction force Very Happy Boni vie o com tocim Very Happy
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptyPi december 12, 2008 10:59 am

Seven assholes:D , zartuji co tak sedm statecnych bo guinness , 7yrs later:), gothfather, pumpkin scissors, left leg, spook's heart:), THE END:), FAR FAR AWAY , Desperado , tri bratri , tri cunici , ODS Very Happy , cssd, JUST ONE DAY, JUST LITTLE BIT, area 53, deep blue sea , deep night , JUST US, we eat together , xmas born, peaceful warriors, czechoslovak beauty , more more, i like the moving moving, workers:), 21st century , crazy norix, sushi ,<<< wasabi >>>
, AFK, kiss my.... , who am i , 12.12., mistake, secret organization , south pole, mars , sirius, settings, ready to go , ready steady cook, for queen, rare , Would You Go To Bed With Me:D:D:D, si its began , remember, rip, tom and jerry , sleepy head , lets drink, more and more , im drunk , i cant remember, WHAT, o shit , headeache , never again, shoot them all, oo its not cod4 , chill out:), freezer, breakfast , dinner time, apple, i like beer , ......
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptyPi december 12, 2008 11:24 am

Tž hej, wasabi je fajné....je to fajn film a
hlavne drsne palive japonske koreni Very Happy Tagze na tabardu by mohly byt plameny...
Návrat hore Goto down
Zen

Zen


Počet príspevkov : 259
Age : 39
Location : Iam not a spammer
Registration date : 13.11.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptyPi december 12, 2008 12:15 pm

Rado napísal:
Tž hej, wasabi je fajné....je to fajn film a
hlavne drsne palive japonske koreni Very Happy Tagze na tabardu by mohly byt plameny...
i me se paci wasabi film a este vic me xuti Smile sice mi zas tak moc palive neprijde vic me paly cerstvy kren zrovna urvany so zeme ale ja som pre nazev wasabi:)
Návrat hore Goto down
Rado

Rado


Počet príspevkov : 110
Registration date : 22.11.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptySo december 13, 2008 4:47 am

Nebo upravit Dont Cry na "Neplačte chalani"....Pás cudnosti je taky dobré..Ale abych byl natvrdo upřímný, zatím u mě nejvíce vede SGC. Holt tradice. A zatim vidim snahu jen od nas, at doda navrhy i druha strana kua kdyz se dva balej tak se taky musi snazit oba Laughing
Tobě neprijde wasabi palive? Aj to musis mit "plate" chutove bunky lol!
Návrat hore Goto down
Spooke
Admin
Spooke


Počet príspevkov : 168
Location : Stormwind city
Registration date : 27.10.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptySo december 13, 2008 5:30 am

prave preto by som rad na nejaky cas tento topic stopol....do obdobia kym sa nevyjadri druha strana Smile
Návrat hore Goto down
https://sgccz.aforumfree.com
Pic

Pic


Počet príspevkov : 153
Registration date : 31.10.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptySo december 13, 2008 6:09 am

Sushi bez sojovky a wasabi, je jako druid bez dodge..
Návrat hore Goto down
assasin242

assasin242


Počet príspevkov : 223
Age : 49
Location : Rosicko
Registration date : 05.11.2008

Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 EmptySo december 13, 2008 2:20 pm

Vrazil bych do toho vice sexu, at je to palivy, sexi a hlavne at to budi odezvu. A hlavne mame v guilde i 2 damy, takze bych se zeptal i jich Very Happy

JInak souhlasim se stopnutim tohoto topicu nez se vyjadri nasi "pratele" cheers
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nazev New Guildy   Nazev New Guildy - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Nazev New Guildy
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Buducnost guildy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SGCCZ :: Offtopic :: Spojenie-
Prejdi na: